Zapowiedzi

Zbliża się premiera „Apetytu na czereśnie” w poznańskim Muzycznym

5 kwietnia w Teatrze Muzycznym w Poznaniu odbędzie się premiera spektaklu „Apetyt na czereśnie” Agnieszki Osieckiej w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza.

Ona i On. Oboje po przejściach, przepełnieni słodko-gorzkimi wspomnieniami niedawno zakończonych związków. Spotykają się w dworcowej poczekalni i nieoczekiwanie wdają w rozmowę. Analizują złożoność relacji damsko-męskich, powracają do ważnych momentów ze swojej przeszłości, które zadecydowały o ich życiu. Podczas wspólnej podróży przywołują z pamięci postaci Księżniczki i Rycerza na studenckim balu, Mężczyzny i Moniki w barze, Kobiety i Wojciecha jadących oplem. W pełnej humoru, swobodnej rozmowie po raz pierwszy od dawna są w pełni sobą.
„Apetyt na czereśnie” to komedia muzyczna oparta na tekście i piosenkach Agnieszki Osieckiej, z muzyką Macieja Małeckiego. To błyskotliwa opowieść o miłości, zazdrości i zdradzie, o tym co buduje, a co niszczy, a także o zwykłych, codziennych sprawach. W główne role wcielają się Katarzyna Tapek (Kobieta) i Radosław Elis (Mężczyzna), a reżyserem spektaklu na deskach Teatru Muzycznego w Poznaniu jest Grzegorz Chrapkiewicz.

***

APETYT NA CZEREŚNIE
Romans z życia sfer normalnych
Tekst: Agnieszka Osiecka
Muzyka: Maciej Małecki
Premiera: 5 kwietnia 2024 roku

Reżyseria: Grzegorz Chrapkiewicz
Kierownictwo muzyczne: Jakub Kraszewski
Ruch sceniczny: Paulina Andrzejewska-Damięcka
Kostiumy i scenografia: Anna Chadaj

fot. Dawid Stube

Komentarze
Udostepnij